Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

 

ROZPOCZĘCIE SEZONU ROWEROWEGO 2017

Jakże niezmiernie będzie nam miło spotkać się z Wami na Rozpoczęciu Sezonu Rowerowego dnia 2 kwietnia 2017 r poprzedzonego Mszą Świętą o godz. 8.30 w kościele OO. Kapucynów w Lublinie ul. Krak. Przedm. 42. Po Mszy Św. nastąpi poświęcenie Nas i rowerów na kolejny już 52 sezon rowerowy, aby bezpiecznie i zdrowo kontynuować nasze pasje rowerowo -turystyczne. Po tym duchowym wydarzeniu, ok. godz 10.00 przejedziemy ulicami Lublina w stronę Osmolic aby spotkać się na wspólnym Ognisku Rowerowej Rodziny i pogaworzyć, pobiesiadować, poharcować.

Link do miejsca w którym będziemy w Osmolicach- osmolice.pl

Jeśli Ktoś z Sympatyzujących Nam chce razem z nami się cieszyć tym wydarzeniem proszę o kontakt i zgłoszenie się w celu rezerwacji miejsca do kol. Krzysztofa Owczarka t. 505-418-835 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 29.03.2017 do godz 16.00.

Koszt uczestnictwa dla Sympatyków : 17 zł / w tym Organizatorzy zapewniają: ognisko, pyszną zupkę regeneracyjną, kawa, herbata, program Imprez LKTK Welocyped na rok 2017r/. Kiełbaski i inne pyszności we własnym zakresie. :-)

 

                                                                                                       Gorąco Zaprasza Zarząd LKTK Welocyped