Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

 

UWAGA !!! ZMIANY W WYCIECZKACH - RAJD ROWEROWY NA UKRAINĘ I RODZINNY RAJD ROWEROWY 8-9.06 i 16.06.2019

Ze względu na zmianę daty przekroczenia granicy z Ukrainą ze strony ukraińskiej Organizatorzy postanowili zamienić datami te dwa rajdy.

Zatem:

Rajd rowerowy Łaszczów - Bełz/Ukraina/ - Łaszczów odbędzie się w dniach 8-9.06.2019 

NATOMIAST: 

Rodzinny rajd rowerowy / dla dzieci w wieku szkolnym/ w okolicach Zalewu Zemborzyckiego odbędzie się dnia 16.06.2019. Niestety ognisko nie odbędzie się, gdyż Nadleśnictwo Świdnik nie wyraziło zgody z uwagi na bliskość magazynu nasiennego. Niestety w tym miejscu nie będzie możliwości w przyszłości rozpalać ogniska.

Natomiast Organizatorzy przewidują inną niespodziankę dla uczestników.

Ze względu na to, że potencjalnymi uczestnikami będą osoby niepełnoletnie wymagana będzie opieka dorosłych - rodziców, dziadków, itp. W innym wypadku niestety dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w rajdzie.

Proszę również o zadbanie aby każde dziecko posiadało kask rowerowy - w innym wypadku osoba dorosła sprawująca opiekę nad dzieckiem ponosi całą odpowiedzialność za jakiekolwiek zdarzenia czy wypadki w trakcie rajdu.

 

                            Za wszelkie zmiany i niedogodności przepraszamy - Organizatorzy